مقالات آموزشی

کارتریج ایرانی پردیس با کیفیت باورنکردنی!

کارتریج ایرانی پردیس

معرفی کارتریج ایرانی پردیسcartridge pardis


کارتریج لیزری چیست؟

کارتریج لیزری مواد مصرفی چاپگر لیزری میباشد که به وسیله پودر تونر روی کاغذ عملیات چاپ را انجام میدهد ،تونر به شکل پودر میباشد و به رنگهای سیاه،زرد،قرمز و آبی موجود میباشد.

درچاپگر های لیزری سیاه و سفید این پودر سیاه رنگ میباشد و در چاپگر های لیزری رنگی این پودر در چهار رنگ سیاه،آبی،زردوقرمز میباشد که هر کارتریج از قطعاتی تشکیل شده است که هریک وظایف خاصی را برای عملیات چاپ بر عهده دارند.

آشنایی با قطعات کارتریج لیزری

کارتریج ایرانی پردیس از قطعاتی تشکیل شده است که هریک از این قطعات وظایفی را برعهده دارند و کوچکترین ایراد در هرقطعه میتواند تاثیر مستقیم در کیفیت چاپ داشته باشد .

در اینجا قصد داریم شما را با قطعات موجود در کارتریج لیزری پردیس آشنا کنیم:

کارتریج لیزری چیست؟آشنایی با قطعات کارتریج لیزری و ایرادات هرقطعه

کاست کارتریج ایرانی پردیس :

به بدنه اصلی کارتریج یا پوسته پلاستیکی کارتریج که تمامی اجزای کارتریج درون آن قرار میگیرد کاست کارتریج پوکه یا شاسی کارتریج نیز گفته میشود.

کارتریج لیزری ,خرید کارتریج لیزری
کارتریج ایرانی،کارتریج ایرانی پردیس
درام کارتریج ایرانی پردیس :

میله استوانه ای شکل به رنگ آبی یا سبز(دربرخی مدلهای کارتریج قهوه ای،مشکی و قرمز) میباشد که مانند یک غلطک وظیفه آن، انتقال تونر بر روی کاغذ است.

درام کارتریج با گرفتن تصویر توسط نورلیزر چاپگر و با چسباندن تونر تصویر یا متن را برروی کاغذ مانند یک غلطک میچسباند، درام در کارتریج لیزری دربیشترین اصطحکاک قرار دارد و معمولا نسبت به باقی قطعات بیشتر آسیب میبیند. شایع ترین ایراد در کارتریج مربوط به درام کارتریج میباشد بنابراین متخصصین شرکت پردیس چاپگر باران این موضوع را آسیب شناسی کردند .

درام کارتریج ایرانی پردیس بهترین کیفیت درام در سطح جهانی میباشد و کیفیت بالای کارتریج پردیس به خاطر استفاده از قطعات با کیفیت و مرغوب میباشد

درام کارتریج لیزری
شاتر یا محافظ درام کارتریج پردیس :

درام کارتریج لیزری قطعه‌ای بسیار حساس است. شاتر درام وظیفه محافظت از درام کارتریج در مقابل ضربه و نور را بر عهده دارد.

هنگامی که کارتریج از دستگاه خارج می‌شود این قطعه روی درام را می‌گیرد و هنگامی که کارتریج وارد پرینتر می‌شود از روی  آن کنار می‌رود.

شاتر یا محافظ درام چیست؟
شاتر یا محافظ درام چیست؟
مگنت رولر یا مگنت کارتریج ایرانی پردیس:

مگنت میله‌ای است که با حالت مغناطیسی(آهن ربا) با باردار کردن تونر و انتقال پودر تونر به درام در عملیات چاپ تاثیر گذار است. به عبارت ساده‌ تر بر روی نقاط مثبت درام ،تونر می‌ریزد.

مگنت تونر را باردار کرده و به درام منتقل می‌کند غلطک مگنت یا همان غلطک دولوپر روی مخزن اصلی قرار می گیرد و با چرخش خود پودر یا تونررا از داخل مخزن به بیرون و به سمت درام هدایت می‌کند

به عبارت دیگر می توان گفت نقش غلطک مگنت خارج کردن پودر از داخل مخزن و انتقال آن به سطح درام می باشد

مگنت رولر یا مگنت کارتریج لیزری
بوش های سر مگنت کارتریج پردیس :

در انتهای دو سر مگنت بوش های پلاستیکی وجود دارد که به چرخش مگنت کمک میکند.

بوش های سر مگنت کارتریج لیزری
وایپر بلید کارتریج لیزری پردیس:

وایپر بلید یا برف پاک کن ازیک قطعه فلزی و یک قطعه لاستیکی شفاف تشکیل شده که به هم چسبیده اند و یک تیغه تشکیل داده اند،این قطعه با دو عدد پیچ روی قسمت ضایعات بسته میشود و مانع از ریختن پودرها به بیرون میشود،لبه لاستیکی بلید با درام در تماس بوده و تونرهای اضافی که بعد از فرایند چاپ روی سطح درام باقی مانده را جمع آوری می کند و به سمت مخزن ضایعات ارسال میکند.

وایپر بلید کارتریج لیزری
دکتر بلید کارتریج لیزری پردیس:

این تیغه وظیفه کنترل و تنظیم مقدارتونر روی مگنت را دارد ،در واقع داکتر بلید یک تیغه فلزی با لبه لاستیکی است که در قسمت خروجی پودر مخزن قرارگرفته است ،دکتربلید میزان پودر تونری که از مخزن خارج میشود را تنظیم میکند و اجازه خروج پودر اضافی را نمیدهد.

دکتر بلید کارتریج لیزری
فوم رول کارتریج لیزری پریس:

فوم رولر میله‌ای به جنس لاستیک یا فوم است که بعد از هر نوبت چسبیدن تونر به روی کاغذ، تونر باقی‌ مانده بر روی درام را تمیز می‌ کند.

فوم رولر از حساسیت بالایی برخوردار است و حتی اثر انگشت روی آن میتواند باعث افت کیفیت فوم رول کارتریج شود،یکی دیگر از وظایف فوم رول این میباشد که با هر بار چرخش درام سطح درام کارتریج را آغشته به بار الکتریسیته میکند.

در بعضی از مدل کارتریج ها مثل کارتریج برادر فوم رول ندارند و درام توسط سیم شارژر بارالکتریسیته دریافت میکند و شارژ میشود متخصصین شرکت پردیس چاپگر باران در به کارگیری این قطعه در کارتریج برند پردیس نهایت دقت و ظرافت را به کارمیگیرند تا بهترین کیفیت را به مشتری ارائه کنند.

فوم رول کارتریج لیزری
چیپست کارتریج لیزری پردیس:

چیپست در کارتریج کارِ شمارنده را انجام می‌دهد و مانند یک کنتور هر صفحه که چاپ میشود را شمارش میکند .این قطعه در کارتریج پردیس مانند چیپست اورجینال و اصلی عمل میکند و بعد از قرارگیری کارتریج پردیس در چاپگربه عنوان کارتریج اصلی شناخته میشود و هیچگونه مشکلی در چاپگر بوجود نخواهد آمد.

چیپست کارتریج لیزری
تونریا پودر کارتریج لیزری پردیس :

 تونر، پودری خاص از جنس مواد پلاستیکی، کربن، اکسید آهن، مواد پلی‌ استر ویا سایر رنگ‌ دهنده ها میباشد

در کارتریج های لیزری تک رنگ این پودر سیاه میباشد و در کارتریج های رنگی سه رنگ آبی،قرمزو زرد هم به غیر از رنگ مشکی در کارتریج چاپگر وجود دارد.کیفیت تونر تاثیر مستقیم درچاپ نهایی دارد و کارتریج پردیس از بهترین تونر ،باکیفیت جهانی تولید شده است و کیفیت بالای چاپ این کارتریج بخاطر استفاده از تونر و قطعات با کیفیت میباشد.

پودر شارژ کارتریج
درپوش نگهدارنده کارتریج لیزری پردیس:

در دو طرف کارتریج لیزری درپوش هایی وجود دارد که علاوه بر نگه داشتن قطعات کارتریج در محل خود اتصالاتی هم روی آن ها وجود دارد که به انتقال جریان الکتریسیته مورد نیاز مگنت و دیگر قطعات کمک میکند

درپوش نگهدارنده کارتریج لیزری
چرخ دنده ها یا درایو کارتریج لیزری چیست؟

چرخ دنده ها توسط چاپگر به حرکت در می آیند وبا گرفتن نیرو از چاپگر غلطک های مختلف مانند مگنت و میکسر را میچرخانند و در کل باعث حرکت قطعات کارتریج میشوند.

چرخ دنده ها با اینکه بسیار کوچک میباشند ولی اگر از کیفیت مناسب برخوردار نباشند در حین کارکارتریج خراب میشوند و باعث مختل شدن کار کارتریج خواهند شد.

پس اگر کارتریج پردیس از کیفیت بالایی برخوردار میباشد ،قطعا در تهیه و تولید تمامی قطعات کارتریج نهایت دقت و ظرافت توسط تیم متخصص و زبده انجام گرفته است.

چرخ دنده ها یا درایو کارتریج لیزری
نوار پلمپ کارتریج لیزری یا نوار آب بندی کارتریج چیست؟

بیشتر کارتریج های لیزری دارای یک نوار آب بندی هستند که از کنار کارتریج می چسبند و از عبورتونر از تانک به بیرون جلوگیری می کند.

وقتی که کارتریج نو را بخواهیم استفاده کنیم یک نوار پلاستیکی 15 تا 30 سانتیمتری را باید از کارتریج بیرون بکشیم،اگر این نوار تا انتها بیرون نیاید و بخشی از آن درون کارتریج قرار بگیرد باعث میشود تا پودر تونر به راحتی از تانک پودر خارج نشود و چاپ برروی کاغذ کیفیت مطلوب را نداشته باشد.

و یا اینکه چاپ ما کم رنگ شود،در کارتریج پردیس نوارپلمپ همانند کارتریج اصلی و اورجینال در جای خود تعبیه شده است.ودلیل اینکه کارتریج پردیس بهترین کارتریج ایرانی میباشد رعایت دقت و ظرافت در تولید این کارتریج میباشد.

نوار پلمپ کارتریج ایرانی
قطعات دیگر کارتریج ایرانی:

در کارتریج لیزری پردیس به غیر از قطعاتی که با آنها آشنا شدیم قطعات ریز دیگری مانند انواع چرخ دنده ،بوش ،فنرو پیچ هایی که باعث اتصال کارتریج میشوند نیز وجود دارد که کیفیت بالای کارتریج ایرانی پردیس به خاطر رعایت نهایت دقت و ظرافت در تولید بزرگترین تا کوچکترین قطعه موجود در بهترین کارتریج ایرانی (پردیس )میباشد.

قطعات اتصال کارتریج لیزری
قطعات اتصال کارتریج لیزری
کارتن و بسته بندی کارتریج ایرانی پردیس:

کارتریج پردیس بعد از تست نهایی تولید توسط متخصصین زبده در کارتن و پکهای محافظ بصورت کاملا تخصصی و با نظارت ناظر فنی بسته بندی میشود و به بازار فروش و یا نمایندگی های فروش کارتریج ایرانی پردیس در سراسر کشور ارسال میگردد.

کارتریج ایرانی پردیس

بهترین کارتریج ایرانی

خرید کارتریج ایرانی
کارتریج ایرانی

بهترین کارتریج ایرانی

تاریخچه کارتریج ایرانی پردیس:

احتراما به استحضار میرساند:

شرکت پردیس چاپگر باران با نام تجاری پرچابا بشماره ثبتی 430543 در سال91 با هدف اشتغال زایی و کمک به اقتصاد میهن عزیزمان و همچنین ارائه خدمات نوین به هموطنان گرامی تاسیس گردید. شرکت پردیس چاپگر باران وارد کننده انواع ماشینهای اداری و مواد مصرفی آنها در ایران میباشد. همچنین در سال 1391 هم راستا با فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ایی رهبر معظم انقلاب اسلامی با شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی شروع به تولید کارتریج ایرانی نمود .

با گذراندن  آزمون و خطای بسیار با اتکا به نیروی لایزال الهی وهمچنین متخصصین زبده ایرانی ودانش روز درسال93 پروانه کسب تولید اخذ نموده و به توفیق ثبت بهترین برند کارتریج ایرانی(پردیس) رسیدیم وتوانستیم بار دیگر ثابت کنیم ما میتوانیم.

این محصول بهترین کارتریج ایرانی میباشد که توان رقابت با نمونه های وارداتی و اورجینال را دارا میباشد، وبا گارانتی بی قید وشرط تعویض کالا آرامش خاطر رابرای حامیان این محصول به وجود اورده ایم.

همچنین لازم به ذکر است که برای تسهیل خدمات و پشتیبانی این محصول در سراسر ایران اسلامی شعب نمایندگی کارتریج پردیس دایر میباشد. امیـدواریم به لطف ایـزد پـاک ما را لایـق دانسته و اجازه خدمت رسانی را از ما دریـغ نفرمایید.

تا کنون بیش از سه هزار مجموعه دولتی وخصوصی این محصول را استفاده نموده اند و رضایت خود را از این محصول بطور کتبی اعلام نموده اند که برخی از مهمترین این مجموعه ها را با کلیک برروی لینک زیر میتوانید مشاهده نمایید.

برای دیدن برخی از مشتریان ما کلیک کنید

پیشاپیش از بذل توجه شما سپاسگزاریم. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید 02188341919

چرا باید کارتریج ایرانی پردیس خرید کنیم:

1-کیفیت بالا کارتریج ایرانی پردیس

2-قیمت مقرون به صرفه نسبت به کالای اورجینال

3-گارانتی و خدمات ایده آل در سراسر کشور

4-بسته بندی شکیل و مقاوم برای جلوگیری از هرگونه آسیب به کالا

5-دسترسی آسان برای خرید محصول ( درگاه اینترنتی،پرداخت درمحل،پرداخت بصورت چک )

6-رضایت مندی بیش از سه هزار سازمان و شرکت دولتی و خصوصی

7-تخفیف ویژه مخصوص ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی

8-مجوز دار بودن محصول (ایران کد،جواز تولید،ارزش افزوده،جواز چاپ کارتن)

9-درج اطلاعات محصول نظیر تاریخ و سریال نامبر برروی کارتریج و کارتن

10-نظارت قوی ترین کادر تکنیسین برای تولید این کارتریج لیزری

بهترین کارتریج ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید