مقالات آموزشی

اطلاعات گوشی پیکسل 7 گوگل منتشر شد

اطلاعات گوشی پیکسل 7 گوگل منتشر شد

انتظار می رود این مجموعه شامل پیکسل 7 معمولی و پیکسل 7 پرو باشد.


اطلاعات گوشی پیکسل 7 گوگل منتشر شد

انتظار نمی‌رود که تا ماه اکتبر (مهر) پرچمداران جدید شرکت گوگل یعنی سری پیکسل 7 به صورت رسمی رونمایی شوند. اما با گذشت مدت زمانی از عرضه‌ی سری Pixel 6 منابع مختلف رندهایی از گوشی بعدی گوگل منتشر کردند.

Google Pixel 6a اخیراً برای اولین بار در هند در روز پنجشنبه به فروش رسید. این شرکت اکنون می‌تواند تمرکز خود را به سمت خط تولید پیکسل ۷ تغییر دهد که انتظار می‌رود شامل پیکسل ۷ وانیلی و پیکسل ۷ پرو باشد.

اعتقاد بر این است که این مجموعه شامل نسل دوم Google Tensor SoC است. این خط تولید بخشی از شایعات بوده است و هر از چند گاهی مشخصات ادعایی بیشتری ظاهر می شود. اخیراً یک کد اشکال زدایی مشاهده شده است که نشان می دهد پیکسل 7 می تواند دارای سنسور سالن باشد.

کد ذکر شده توسط ویرایشگر فناوری میشال رحمان (@MishaalRahman) مشاهده شد. اسناد اشکال زدایی با اشاره به پیکسل 7 به وجود سنسورهای سالن اشاره می کند.

بر اساس گزارش ها، این سنسورها آخرین بار توسط گوگل در پیکسل 2 قرار گرفتند. رحمان در ادامه حدس می‌زند که گوگل پیکسل 6a می‌تواند دارای سنسور سالن نیز باشد، اگرچه در برگه مشخصات ذکر نشده است. ظاهراً این گوشی با درایورهای سنسور همراه است.

سنسورهای هال برای تشخیص میدان مغناطیسی آهنرباهایی که معمولاً در پوشش های فلیپ قرار می گیرند طراحی شده اند. این امکان را به گوشی هوشمند می دهد تا تشخیص دهد که درب باز یا بسته است.

ممکن است گوگل با توجه به اینکه سری پیکسل 7 ممکن است دارای آن ها باشد و Pixel 6a از قبل این سنسور را داشته باشد، ممکن است برای خود کاورهای تاشو ارائه کند

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است، پیکسل 7 می تواند دارای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی GN1 سامسونگ و سنسور زاویه فوق عریض IMX381 سونی باشد. از سوی دیگر، انتظار می‌رود پیکسل 7 پرو دارای سنسور تله‌فوتو 48 مگاپیکسلی سامسونگ GM1 باشد.

اخیراً تصاویر زنده ادعایی از این گوشی هوشمند نیز به بیرون درز کرده است. این بیلد آزمایشی فرضی پیکسل 7 پرو روی اندروید 13 اجرا می‌شد و اسم رمز «یوزپلنگ» داشت. گزارش قبلی اشاره می‌کند که می‌تواند دارای صفحه نمایش سامسونگ S6E3HC4 با رزولوشن 1440×3120 پیکسل باشد.


عرضه جهانی گوشی شیائومی Redmi 10 2022


بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.