مقالات آموزشی

ویرایش پیام ها در آپدیت جدید واتساپ

ویرایش پیام ها در آپدیت جدید واتساپ

ویرایش پیام ها در آپدیت جدید واتساپ

طبق گزارش‌ها، واتس‌اپ در حال توسعه ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های متنی ارسالی خود را ویرایش کنند. گزارش شده است که ردپایی از این ویژگی در آخرین نسخه بتا Whatsapp برای اندروید مشاهده شده است. به نظر می رسد که گیرندگان یک پیام ویرایش شده نیز باید پس از انتشار این ویژگی، کلاینت خود را برای خواندن آن به آخرین نسخه به روز کنند.

گفته می شود پلتفرم متعلق به متا چندین ماه است که روی این ویژگی کار می کند. گزینه ویرایش پیام قبلاً در یکی دیگر از نسخه‌های بتای اندروید واتس‌اپ در ماه می مشاهده شده بود. طبق گزارش ردیاب ویژگی واتس اپ WABetaInfo، پلتفرم متعلق به متا در حال کار بر روی گزینه ای است که به کاربران اجازه می دهد پیام های متنی ارسال شده را ویرایش کنند.

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا محدودیت زمانی خاصی برای ویرایش پیامک های ارسالی وجود خواهد داشت یا خیر. انتشار عمومی مورد انتظار این ویژگی نیز در حال حاضر ناشناخته است.

این گزارش همچنین شامل یک اسکرین شات است که نشان می‌دهد کاربران باید برای خواندن پیام‌های متنی ویرایش‌شده دریافت یا ارسال شده از طریق یک دستگاه مرتبط، کلاینت‌های واتس‌اپ خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنند.


ویرایش پیام ها در آپدیت جدید واتساپ

همین ویژگی در نسخه بتای قبلی واتس اپ برای اندروید مشاهده شد. این نشان می دهد که برای ویرایش یک پیام متنی ارسال شده، کاربران باید متن را به مدت طولانی فشار دهند و یک گزینه ویرایش جدید را در منوی پاپ آپ انتخاب کنند که در حال حاضر شامل گزینه های Info و Copy است. به نظر می رسد واتس اپ چندین ویژگی جدید را برای مشتری اندرویدی خود در دست اجرا دارد. گزارش اخیر دیگری حاکی از آن است که در حال کار بر روی اجازه دادن به کاربران اندروید برای صادرات و وارد کردن آفلاین چت خود از Google Drive است. این نسخه پشتیبان شامل تاریخچه کامل چت، فایل های رسانه ای و سایر اسناد است. گفته می‌شود که این ویژگی برای کاربران بتا در نسخه اندروید این برنامه نزدیک به انتشار است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.